Numer katalogowy:  RCS-200-CD-SP7.8
Profil piasty
Długość piasty
Na stanie w wariantach
od
w tym 19% Nr NIP , zaw. wysyłkę
Ten produkt ma różne wersje. Proszę wybrać żądaną odmianę.
Oryginalna jakość markowa
Bezpieczna płatność
Bezproblemowy zwrot
Zaprojektowany, by robić różnicę
difference
Tarcza sprzęgła
SACHS RCS 200 7.8
Spiek metaliczny 7,8 mm, wersja sztywna
Tarcza sprzęgła z okładzinami spiekowymi SACHS RCS 200 7.8 to solidny wybór pod kątem trwałości, powtarzalnej pracy i długiej eksploatacji. Średnica 200 mm zapewnia wysoką pojemność przenoszenia momentu i bardzo dobrą odprowadzalność ciepła - idealnie do wyścigów długodystansowych, rajdów i zastosowań z trwałą obciążalnością termiczną.
Grubość okładziny 7,8 mm daje bardzo dużą rezerwę zużycia, znacznie większą niż przy 2,6 mm. Podnosi to pojemność cieplną, tłumi skoki temperatury i ogranicza fading oraz zwichrowanie tarczy. Efekt: stabilny współczynnik tarcia, precyzyjny punkt łapania i powtarzalne włączanie nawet po licznych startach i długich stintach.
W porównaniu z tarczami 2,6 mm wersja 7,8 mm świadomie rezygnuje z ostatnich gramów masy wirującej na rzecz trwałości i bezpieczeństwa termicznego. Jeśli ponad czystą reaktywność sprinterską stawiasz rozwiązanie odporne na temperaturę, zyskujesz dłuższe interwały serwisowe i pewne przeniesienie momentu w ekstremalnych warunkach.
Nity mocują oddzielne płytki spiekowe, co gwarantuje równomierny nacisk, czysty przekaz momentu i spójne odczucie pedału. W sumie RCS 200 7.8 łączy rezerwy formatu 200 mm z wytrzymałością grubszych spieków - właściwy wybór, by być szybko i równo przez cały dystans.
Kupplungsscheibe SACHS RCS 200 - SinterPad 7.8 - RCS-200-CD-SP7.8 - tarcza sprzęgła spiekowa 200 mm, motorsport, wysoki moment