Numer katalogowy:  RCS-140-CD-SP5.2
Profil piasty
Dlugosc piasty
Na stanie w wariantach
od
w tym 19% Nr NIP , zaw. wysyłkę
Ten produkt ma różne wersje. Proszę wybrać żądaną odmianę.
Oryginalna jakość markowa
Bezpieczna płatność
Bezproblemowy zwrot
Zaprojektowany, by robić różnicę
difference
Tarcza sprzęgła
SACHS RCS 140 5.2
Metal spiekany 5,2 mm, wersja sztywna
SACHS RCS 140 5.2 to wyczynowa tarcza sprzęgła spiekowa zaprojektowana do zastosowań wymagających wysokiej odporności termicznej i dużej rezerwy zużycia. Średnica 140 mm i grubość okładziny 5,2 mm łączą kompaktową budowę z wyraźnie podniesioną trwałością - idealnie na rajdy, wyścigi torowe i dyscypliny z licznymi startami.
W przeciwieństwie do tarcz RCS o grubości 2,6 mm i 3,4 mm, tutaj okładzina nie jest naprasowywana, lecz osobne spiekowe pady są nitowane do nośnika. Taka konstrukcja daje większą rezerwę zużycia, wyższą pojemność cieplną oraz stabilne współczynniki tarcia przy powtarzalnym maksymalnym obciążeniu.
Niższa grubość okładziny niż w wersji 7,8 mm utrzymuje mniejsze bezwładności mas wirujących, co poprawia reakcję sprzęgła. Wariantu 5,2 mm można użyć do konfiguracji trójtarczowej (RCS 3/140 5.2) - dla bardzo wysokiego przenoszonego momentu obrotowego przy kompaktowych wymiarach.
Tarcza sprzegla SACHS RCS 140 - Spiekowe 5.2 - RCS-140-CD-SP5.2 - tarcza sprzęgła spiekowa SACHS RCS 140 5,2 mm